• Cały etat

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Dla naszego klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPAWACZ METODĄ MMA 111

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref: PL-SPAW-2017

Opis stanowiska pracy:

– spawanie metalowych lei załadowczych przy łączeniach od wewnątrz

Wymagania:

– kilkuletnie doświadczenie na stanowisku spawacza potwierdzone świadectwami
– aktualne uprawnienia spawalnicze 111 (MMA)
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– umiejętność pracy w grupie
– dokładność, rzetelność, chęć do pracy
– praca od 06/11/2017

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
bardzo dobre warunki finansowe
– pracę w międzynarodowym środowisku

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez APLIKUJ.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, Poz. 883 ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja o pracę

Pola oznaczone * są wymagane
Job Innovation Sp. z o.o.
Lokacja