• Cały etat

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana  do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko

MALARZ

Miejsce pracy: Sallanches / Francja

Nr ref: FR-MAL-2020

Opis stanowiska pracy:

– malowanie

– szpachlowanie (nakładanie gładzi szpachlowej maszyną )

– drobne prace wykończeniowe

 Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku

– mile widziana znajomość języka francuskiego

– umiejętność obsługi maszyny do gładzi szpachlowej (https://www.youtube.com/watch?v=Sck9txJBGSo)

– dokładność, rzetelność

– chęć do pracy

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony, zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy

– wynagrodzenie godzinowe

– zakwaterowanie

– zwrot kosztów wyjazdu do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie CV na adres: rekrutacja@job-innovation.com.pl lub kontakt telefoniczny 780 188 466

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja o pracę

Pola oznaczone * są wymagane
Job Innovation Sp. z o.o.
Lokacja